Reference

Mojí milí andílci !

Mojí milí andílci ! chtěl bych Vám především poděkovat za to, že JSTE. Je tomu více než dva a půl roku, kdy mi po více než padesátiletém šťastném manželství, zemřela manželka. Byli jsme na sebe silně citově

více
Poděkování za milé a vstřícné jednání.

Dobrý den, chtěl bych vám a vašim spolupracovníkům ještě jednou poděkovat za milé a vstřícné jednání. Po počáteční nedůvěře se pan F. vysloveně těšil na rozhovor s vašimi kolegyněmi a byl s vaší službou

více
Pád ze židle s přivoláním IZS

Dobrý den, děkujeme za profi reakci a přístup dispečerek Anděla na drátě na sos signál od pacientky paní M. s rychlým přivoláním IZS dne 20.3.ve 20:30. Pod imobilní pacientkou se svrhla židle a upadla.

více
Poděkování za péči

Dobrý den, dovolte mi Vám ještě jednou poděkovat za naprosto skvělé služby, které poskytujete a nám jste pomohli být v klidu a našim nejbližším v domácím prostředí.

více
PODĚKOVÁNÍ

Hezký den všem, ke kterým se toto moje poděkování dostane. Využila jsem i vašich stránek s recenzemi, za práci,kterou děláte a odvádíte si  poděkování ,vděčnost a obdiv zasloužíte .

Jarmila K. H. více
Poděkování za starostlivou péči

Dobrý den, chci Vám všem Andělům poděkovat za mojí maminku a sebe. Mamince je 85 let a chtěla jsem jí splnit přání, aby mohla být doma ve svém prostředí. Proto jsem jí sjednala pečovatelskou službu a jezdím za ní každý víkend 200 km.

Dcera Iva s maminkou Miloslavou 85 let více
Poděkování za příkladnou péči

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za příkladnou péči o mou maminku paní Filipské a také celému kolektivu Anděla na drátě. Děkuji. Za sebe i za maminku Ilonu L.  děkuje syn Mirek L.

syn Mirek L. za maminku Ilonu L. (82 let) více
Ocenění našich služeb

Milí Andílci, myslím, že je na čase Vám všem napsat, jak úžasnými andílky doopravdy jste. Za mne a mou maminku to mohu jen potvrdit.

Nataša B s maminkou Jiřinou (86 let) více
Poděkování za péči

Milá paní Helenko, dovolte mi Vám poděkovat za péči, kterou jste věnovala mé matce. Ta zatím je v nemocniční péči v Lounech. Stav zatím stabilizovaný.

Karel P. za svoji maminku Vlastu (97 let) více
Poděkování

Mojí milí andílci, jsem ráda, že vás mám. S vámi se cítím v pohodě, bezpečí a podnikám věci, na které jsem si dříve netroufla. Vím, že je mi stále někdo nablízku. Moc za vše děkuji. Ladislava L

Ladislava L. (74 let) více
Poděkování

Dobrý den, vaše hodinky jsou úžasná věc, moc jsem za ně vděčná. Cítím se s nimi bezpečněji a všem, kdo se na ně ptají, vřele vás doporučuji i s adresou (pokud to nevadí) Moc vás všechny (obětavé lidičky mě moc milé) pozdravuji

Eleonora H. 66 let více
Slzy v očích, dojetí a obrovská radost

Slzy v očích, dojetí a obrovská radost. První reakce nás, ANDĚLŮ NA DRÁTĚ, kterým byl doručen balíček s ručně vyrobenými dárečky od naší úžasné klientky babičky Jiřinky. Moc rádi pomáháme všem, kteří naši pomoc potřebují.

Jiřinka 85 let více
Pád v chodbě

Maminka trpí silnou artrózou kyčelního kloubu a osteoporózou páteře, v důsledku čehož se hůře pohybuje.

Dcera Anna 49 let více
Cenná lekce

„Se svým dědečkem jsem byla domluvena, že mě každý den ve smluvený čas prozvoní na můj mobil, abych věděla, že je v pořádku. Ten den ale nezavolal a já se mu také nemohla dovolat.

vnučka Jana 45 let více
Lék na srdce

Náš klient bere každý den důležitý lék na srdce. Nepohlídal si, kolik mu jich zbývá a lék mu došel (i když nový recept od lékaře měl v peněžence). Jelikož byla neděle, nemohl si v lékárně vyzvednout nový.

Josef, 74 let více
Větší klid a sebejistota

Jsem důchodkyně, která se o sebe stará sama. Dcera je neustále v zaměstnání a zastavuje se za mnou s dětmi o víkendech, kdy spolu trávíme hezké odpoledne. V loni v létě mi věnovala hodinky s tísňovým tlačítkem.

Jiřina 80 let více
Skvělý dárek k narozeninám

K narozeninám jsme pořídili mamince sos přívěsek. Nedávno si pomocí něj musela přivolat záchranku, protože se jí zablokovala páteř a nedokázala vstát z postele.

Dcera Lenka 48 let více
Pád na chodníku

Syn mi k vánocům pořídil hodinky eWatch s sos tlačítkem. Nosím však u sebe mobil, a tak mi to přišlo zbytečné. Říkal jsem si, vždyť si pomoc umím zavolat mobilem ne?

Bohuslav, 70 let více
Dobrý skutek

Babička 85 let se doposud nenaučila zacházet s mobilním telefonem. Pořád to odkládala s argumenty, že nemá čas apod. (možná se jí už nechtělo, učit se novým věcem nebo se obávala, že to na ni bude moc složité).

Vnučka Zuzana, 42 let více
Poděkování

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Evě z asistenční služby Anděla na drátě, která se mnou byla v mých nejtěžších chvílích.

Jarmila, 75 let  více
Rychlá pomoc

Procházela jsem se, jako každé ráno v parku nedaleko mého bydliště.

Alena, 65 let více