Pro firmy a municipality

ANDĚL PRO SENIORA  –  nákupko.cz

Služba tísňové a asistenční péče „Anděla na drátě“ umožňuje osamělým seniorům vést důstojný život v domácím prostředí. Pokud se senior dostane do krizové situace, potřebuje zdravotní pomoc či jej něco trápí, aktivuje tlačítkem linku „Anděl na drátě.“ 

Součástí služby je také:

  • LINKA DŮVĚRY A BEZPEČÍ PRO SENIORY - pomoc při úzkostných, tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
  • PORADNA PRO SENIORY – sociální poradenství, pomoc před podvodnými a nekalými praktikami podomních prodejců, pomoc při řešení problémů v domácnosti zprostředkováním ověřeného dodavatele konkrétní služby s následnou kontrolou kvality a ceny služby.

SLUŽBU „ANDĚL NA DRÁTĚ“ ZAJISTÍTE SENIORŮM TAKÉ TÍM, ŽE NAKOUPÍTE PRODUKTY ŠIROKÉHO SORTIMENTU (úklidové a kancelářské potřeby, IT, elektro, nářadí) V RÁMCI VAŠÍ BĚŽNÉ FIREMNÍ SPOTŘEBY – viz. NAKUPKO.CZ.

Veškeré zboží můžete nakupovat v režimu Náhradního plnění a splníte si tím zákonný podíl v zaměstnávání OZP. 

PROČ  NAKUPOVAT KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY, ČISTÍCÍ A ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY U NÁS ?

1. NESTOJÍ VÁS TO NIC NAVÍC, MŮŽETE JENOM UŠETŘIT -  zboží Vám dodáme  za lepší ceny  než za jaké je  odebíráte u stávajících dodavatelů.  Rádi Vám zpracujeme konkurenční nabídku s výhodnějšími cenami, než za které realizujete předmětné nákupy nyní. 

2. POŘÍDÍTE SLUŽBU „ANDĚL NA DRÁTĚ“  konkrétnímu SENIOROVI na dané období. Z objemu uskutečněných nákupů připadne nejméně 5% na zakoupení zařízení a služby Anděl na drátě  dle  této tabulky:

Komunikační  Zařízení

Asistenční a tísňové péče
včetně zařízení s DPH

Hodinky eWatch nebo Přívěšek eSafe
s nabíjecím stojánkem

1 měs.

3 měs.

6 měs.

12 měs.

3 370 Kč

4 130 Kč

5 270 Kč

7 550 Kč

Při odběru zboží v objemu cca 100 tis. Kč  tak pořídíte službu tísňové péče včetně komunikačního zařízení jednomu seniorovi na období až jednohu roku 

VAŠE PODPORA JE ADRESNÁ A NENÍ ANONYMNÍ  

Každý obchodní partner zná jméno konkrétního seniora, kterému jeho nákupy umožnily služby využívat.
Tento senior také ví, jaké osobě či subjektu může poděkovat.

Každý  odběratel bude uveden v katalogu společensky odpovědných firem a sponzorů
na webových stránkách „Anděl na drátě“.

Službu můžete poskytnou i formou dárkového poukazu.

3. SPLNÍTE SI ZÁKONNOU POVINNOST V ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Na veškeré dodávky Vám poskytneme náhradní plnění. Zaměstnáváme  90 % osob se zdravotním postižením, náhradní plnění tak máte přímo od dodavatele – zaměstnavatele OZP.

Tuto povinnost  si tak splníte  přesně dle regulí zákona – tedy přímo od „chráněné dílny“. Vyhnete se tak stále více kritizované „přefakturaci“, kdy dodavatel nezaměstnává OZP, ale  zboří  přefakturuje s Náhradním plněním přes jiné „chráněné dílny. To je typický způsob obcházení zákona a jako takový bude od letošního roku podléhat zvýšené kontrole státních orgánů.