Ocenění našich služeb

Milí Andílci,

myslím, že je na čase Vám všem napsat, jak úžasnými andílky doopravdy jste. Za mne a mou maminku to mohu jen potvrdit.

Mamince je 86 let a je téměř nevidomá. Protože miluje přírodu, je v podstatě závislá na chalupě a zahrádce, kde žije. Více méně je vyloučeno ji přesunout do města, protože vždy při pokusech dostat jí k nám do Prahy, abychom se o ni mohli starat, dopadlo na ni tak špatně psychicky, že to mělo i odraz ve zhoršení zdravotního stavu.

Já i manžel ještě pracujeme a tak byla starost o maminku o to větší. S pořízením Vaší služby musím potvrdit, že se ulevilo nejen nám, že je maminka v bezpečí, ale netušila jsem, jak kladný vliv s Vašimi Andělíčky na ni bude. Od doby, co využíváme Vaší služby maminka během zimy neměla ani jednu depresivní chvilku (kterých dřív bylo docela zhusta). Je plná elánu, radosti ze života a je i soběstačnější. Zvládá lépe i zdravotní potíže, protože si je jistá, že pokud se nedovolá nikomu z rodiny (jsme daleko a v poměrně náročných zaměstnáních), dovolá se vám.

Musím Vám poděkovat zejména za neskutečně citlivý a vstřícný přístup, protože po pořízení hodinek pro komunikaci jsme zjistili, že v domě je špatný signál, že lze využívat této elektronické vychytávky jen venku. Když už jsem zoufala, že nebude možné jakkoliv maminku hlídat, našla paní Helenka Filipská úžasné řešení a tak maminku kontrolujete, pokud je doma, přes pevnou linku, kdy jí v domluvené časy voláte.

Maminka vás všechny zná  jménem a i když jsme na chalupě s ní, je na ní vidět, jak se na telefon a komunikaci s vámi moc a moc těší.

Chceme vám všem tímto moc a moc poděkovat. Obrátili jste naše starosti v radost a strach o maminku v pocit bezpečí jak náš, tak zejména její.

Je mi potěšením i ctí popřát vám mnoho zdaru, protože opravdu neskutečně pomáháte.

 

Vaše vděčná Nataša B s maminkou Jiřinou (86 let)