Pro rodinné příslušníky

ANDĚL PRO SENIORA LÉTO 2021  

 

Služba včetně SOS zařízení  ZDARMA

Bezplatně po dobu 2 měsíců na vyzkoušení

Rádi bychom vám pro vaše rodiče, prarodiče a blízké nabídli služby „Anděla na drátě“, asistenční tísňové péče, která umožňuje osamělým seniorům a osobám se zdravotním postižením vést důstojný život v domácím prostředí. Pokud se klient dostane do krizové situace, potřebuje zdravotní pomoc či jej něco trápí, aktivuje tlačítkem linku „Anděl na drátě.“ Dle požadavku uživatele naši asistenti pravidelně, ve zvoleném intervalu uživatelům volají a ověřují, zda jsou v pořádku, užívají správně léky, zjišťují, jak se jim daří a jestli nepotřebují s něčím pomoci či něco zařídit.

Nyní lze tyto služby využívat po dobu 2 měsíců zcela ZDARMA. Nemusíte tak před zahájením služby vynakládat 2580 Kč na zakoupení SOS zařízení ani platit službu 380 Kč měsíčně. Teprve po uplynutí období 2 měsíců a ověření, že zařízení i služba Vašim blízkým vyhovuje, můžete ve využívání těchto služeb pokračovat a zařízení si následně zakoupit nebo pronajmout - viz. níže.

Zakoupení zařízení až po ověření, že Vám SOS hodinky / přívěšek a služba vyhovuje a že jste se službou tísňové péče „Anděl na drátě“ spokojeni.    

Součástí služby může být také:

  • LINKA POMOCI A BEZPEČÍ - pomoc při úzkostných, tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
  • PORADNA PRO UŽIVATELE – sociální poradenství, pomoc před podvodnými a nekalými praktikami podomních prodejců, pomoc při řešení problémů v domácnosti zprostředkováním ověřeného dodavatele konkrétní služby s následným ověřením provedení a ceny služby.
  • PŘÍJEM TELEFONICKÝCH HOVORŮ A VLASTNÍ NEOMEZENÉ VOLÁNÍ - příjem hovorů od rodiny a přátel, vlastní neomezené volání ze zařízení
  • ČTENÍ Z AUDIOKNIHOVNY ANDĚL NA DRÁTĚ –  při pravidelných voláních a aktivizačních hovorech nabízíme seniorům výběr z obsáhlé knihovny audiozáznamů různých žánrů. Rozšířili jsme tím možnosti naší komunikace o čtení a příspěvky od známých herců.

Bez mobilního telefonu, bez měsíčních plateb za SIM kartu

Klient „Anděla na drátě“ nepotřebuje mobilní telefon a zařízení využívá jak pro příjem hovorů tak i vlastní volání v rámci hlasové komunikace se svoji rodinou, přáteli a známými.
Neplatí žádné tarifní poplatky, veškeré hovory jsou již v ceně měsíčního paušálu za službu „Anděl na drátě“.

 

PRONÁJEM SOS hodinek / přívěšku 

Komunikační zařízení Vám můžeme poskytnou rovněž i formou měsíčního pronájmu ve výši 110 Kč. Za službu tísňové péče včetně zařízení tak zaplatíte celkem 490 Kč měsíčně (380 služba + 110 Kč SOS zařízení). Nemusíte tak vynakládat jednorázově 2580 Kč na pořízení SOS zařízení a za komplexní službu včetně SOS Hodinek / Přívěšku tak zaplatíte pouze cca 16 Kč za den. Při pronájmu zařízení v délce 2 let (24 měsíců) Vám toto zůstane k dalšímu užívání již bezplatně. Zařízení lze pronajmout pouze při současném využívání služby tísňové péče.