Pro rodinné příslušníky

ANDĚL PRO SENIORA JARO 2024  

Získejte SOS chytré zařízení nyní ZDARMA

Při zahájení užívání služby je nyní SOS chytré zařízení zcela ZDARMA

Rádi bychom vám pro vaše rodiče, prarodiče a blízké nabídli služby „Anděla na drátě“, asistenční tísňové péče, která umožňuje osamělým seniorům a osobám se zdravotním postižením vést důstojný život v domácím prostředí. Pokud se klient dostane do krizové situace, potřebuje zdravotní pomoc či jej něco trápí, aktivuje tlačítkem linku „Anděl na drátě.“ Dle požadavku uživatele naši asistenti pravidelně, ve zvoleném intervalu uživatelům volají a ověřují, zda jsou v pořádku, užívají správně léky, zjišťují, jak se jim daří a jestli nepotřebují s něčím pomoci či něco zařídit.

Součástí služby může být také:

  • LINKA POMOCI A BEZPEČÍ - pomoc při úzkostných, tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
  • PŘÍJEM TELEFONICKÝCH HOVORŮ A VLASTNÍ NEOMEZENÉ VOLÁNÍ - příjem hovorů od rodiny a přátel, vlastní neomezené volání ze zařízení
  • ČTENÍ Z AUDIOKNIHOVNY ANDĚL NA DRÁTĚ –  při pravidelných voláních a aktivizačních hovorech nabízíme seniorům výběr z obsáhlé knihovny audiozáznamů různých žánrů. Rozšířili jsme tím možnosti naší komunikace o čtení a příspěvky od známých herců.

Výše paušální platby za služby (tzv. minimální spoluúčast klienta) činí 380 Kč měsíčně.  Cena komunikačního zařízení (chytré hodinky / přívěšek), které je nezbytné pro poskytování služby činí 2990 Kč včetně DPH.  Klient si toto zařízení může také pronajmout – viz. níže.  

Nyní můžete získat toto SOS chytré zařízení zcela ZDARMA.

Při zahájení služby Vám poskytneme SOS chytré zařízení zdarma po celou dobu užívání služby. Akce platí při objednání od 21.3.2024 do naplnění kapacity akce, nejpozději však do 31.5.2024. Doporučujeme rozhodnutí neodkládat, množství uchazečů je limitováno

Bez mobilního telefonu, bez měsíčních plateb za SIM kartu

Klient „Anděla na drátě“ nepotřebuje mobilní telefon a zařízení využívá jak pro příjem hovorů tak i vlastní volání v rámci hlasové komunikace se svoji rodinou, přáteli a známými.
Neplatí žádné tarifní poplatky, veškeré hovory jsou již v ceně měsíčního paušálu za službu „Anděl na drátě“.

Při využití výše uvedené akce SOS chytré zařízení ZDARMA, máte po celou dobu užívání služby toto zařízení bezplatně. 

Po ukončení platnosti této akce (nejpozději 31.5.2024), tedy objednání služby po tomto datu, mohou noví zájemci využít také možnost pronájmu SOS zařízení. 

PRONÁJEM SOS hodinek / přívěšku    

Komunikační zařízení Vám můžeme poskytnou rovněž i formou měsíčního pronájmu ve výši 110 Kč. Za službu tísňové péče včetně zařízení tak zaplatíte celkem 490 Kč měsíčně (380 služba + 110 Kč SOS zařízení). Nemusíte tak vynakládat jednorázově 2990 Kč na pořízení SOS zařízení a za komplexní službu včetně SOS Hodinek / Přívěšku tak zaplatíte pouze cca 16 Kč za den. Při pronájmu zařízení v délce 27 měsíců Vám toto zůstane k dalšímu užívání již bezplatně. Zařízení lze pronajmout pouze při současném využívání služby tísňové péče.

 

 

Pořízení služby a zařízení formou DÁRKOVÉHO POUKAZU

SOS Zařízení a službu můžete svým blízkým pořídit také formou dárkového poukazu

Výší finančního daru umožníte seniorovi službu využívat na určité období

Komunikační  Zařízení

Asistenční a tísňové péče
včetně zařízení s DPH

Hodinky eWatch nebo Přívěšek eSafe
s nabíjecím stojánkem

1 měs.

3 měs.

6 měs.

12 měs.

 3 370 Kč

 4 130 Kč

 5 270 Kč

 7 550 Kč

Po uplynutí předplaceného období je nadále pak cena služby 380 Kč měsíčně

VAŠE PODPORA JE ADRESNÁ A NENÍ ANONYMNÍ  

Každý patron zná jméno konkrétního seniora, kterému jeho dar umožnil služby využívat. Tento senior také ví, jaké osobě či subjektu může poděkovat.   

Je-li dárcem podnikatelský subjekt, bude tento uveden v katalogu společensky odpovědných firem a sponzorů na webových stránkách „Anděl na drátě“.  

Službu můžete poskytnout i formou dárkového poukazu.