Audioknihovna  Anděla na drátě

Čtení z knihovny Anděla na drátě

S laskavou pomocí předních českých herců, jakými jsou například Dagmar Havlová, Roman Zach, Dana Morávková, Jan Šťastný, Pavla Tomicová, Saša Rašilov, Lenka Krobotová, Stanislav Majer a Václav Kopta a za přispění vydavatelství Audiotéka se nám podařilo vytvořit rozmanitý obsah audiozáznamů knihovny Anděla na drátě. 

Při pravidelných voláních a aktivizačních hovorech tak můžeme našim seniorům nabídnout  výběr z obsáhlé knihovny audiozáznamů různých žánrů.  Rozšíříme tím možnosti naší  komunikace o čtení a příspěvky od známých umělců a herců. Ty jsou zajímavým rozptýlením, seniory potěší a pomáhají tak lépe překonat důsledky společenské deprivace plynoucí z nucené izolace a samoty. Tyto audio „balíčky“ jsou tvořeny v rozsahu cca 10-ti minutovým záznamem, jehož obsahem je interpretace části literárního díla (próza, poezie), vyprávění vhodného příběhu, pozitivního zážitku atd. 

Vedle našich klientů a uživatelů předkládáme nabídku výběru interpretů a přehrání jednotlivých příspěvků v rámci spolupráce s dalšími sociálními službami také pro klienty pečovatelských služeb a pobytových zařízení.