Pro rodinné příslušníky

ANDĚL PRO SENIORA VÁNOCE 2021  

Získejte SOS chytré zařízení včetně služby nyní ZDARMA

Při zahájení užívání služby je nyní SOS chytré zařízení včetně služby zcela ZDARMA

Rádi bychom vám pro vaše rodiče, prarodiče a blízké nabídli služby „Anděla na drátě“, asistenční tísňové péče, která umožňuje osamělým seniorům a osobám se zdravotním postižením vést důstojný život v domácím prostředí. Pokud se klient dostane do krizové situace, potřebuje zdravotní pomoc či jej něco trápí, aktivuje tlačítkem linku „Anděl na drátě.“ Dle požadavku uživatele naši asistenti pravidelně, ve zvoleném intervalu uživatelům volají a ověřují, zda jsou v pořádku, užívají správně léky, zjišťují, jak se jim daří a jestli nepotřebují s něčím pomoci či něco zařídit.

Součástí služby může být také:

  • LINKA POMOCI A BEZPEČÍ - pomoc při úzkostných, tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
  • PORADNA PRO UŽIVATELE – sociální poradenství, pomoc před podvodnými a nekalými praktikami podomních prodejců, pomoc při řešení problémů v domácnosti zprostředkováním ověřeného dodavatele konkrétní služby s následným ověřením provedení a ceny služby.
  • PŘÍJEM TELEFONICKÝCH HOVORŮ A VLASTNÍ NEOMEZENÉ VOLÁNÍ - příjem hovorů od rodiny a přátel, vlastní neomezené volání ze zařízení
  • ČTENÍ Z AUDIOKNIHOVNY ANDĚL NA DRÁTĚ –  při pravidelných voláních a aktivizačních hovorech nabízíme seniorům výběr z obsáhlé knihovny audiozáznamů různých žánrů. Rozšířili jsme tím možnosti naší komunikace o čtení a příspěvky od známých herců.

Výše paušální platby za služby (tzv. minimální spoluúčast klienta) činí 380 Kč měsíčně.  Cena komunikačního zařízení (chytré hodinky / přívěšek), které je nezbytné pro poskytování služby činí 2580 Kč včetně DPH.  Klient si toto zařízení může také pronajmout – viz. níže.  

Nyní můžete získat toto SOS chytré zařízení včetně poskytování služby zcela ZDARMA.

Při zahájení služby Vám poskytneme SOS chytré zařízení po neomezenou dobu zdarma + službu až do 31.3.2022 také zdarma. Akce platí při objednání od 1.12.2021 do naplnění kapacity akce, nejpozději však do 31. 12. 2021. Doporučujeme rozhodnutí neodkládat, množství uchazečů je limitováno

Bez mobilního telefonu, bez měsíčních plateb za SIM kartu

Klient „Anděla na drátě“ nepotřebuje mobilní telefon a zařízení využívá jak pro příjem hovorů tak i vlastní volání v rámci hlasové komunikace se svoji rodinou, přáteli a známými.
Neplatí žádné tarifní poplatky, veškeré hovory jsou již v ceně měsíčního paušálu za službu „Anděl na drátě“.

Při využití výše uvedené akce SOS chytré zařízení včetně služby do 31.3.2022 ZDARMA, máte SOS zařízení bezplatně po celou dobu užívání služby i po 31.3.2022. Po tomto datu tedy uživatel hradí pouze za poskytování služby (tzv. povinnou minimální spoluúčast klienta) 380 Kč měsíčně.

Po ukončení platnosti této akce (nejpozději 31.12.2021), tedy objednání služby po tomto datu, mohou noví zájemci využít také možnost pronájmu SOS zařízení. 

PRONÁJEM SOS hodinek / přívěšku    

Komunikační zařízení Vám můžeme poskytnou rovněž i formou měsíčního pronájmu ve výši 110 Kč. Za službu tísňové péče včetně zařízení tak zaplatíte celkem 490 Kč měsíčně (380 služba + 110 Kč SOS zařízení). Nemusíte tak vynakládat jednorázově 2580 Kč na pořízení SOS zařízení a za komplexní službu včetně SOS Hodinek / Přívěšku tak zaplatíte pouze cca 16 Kč za den. Při pronájmu zařízení v délce 2 let (24 měsíců) Vám toto zůstane k dalšímu užívání již bezplatně. Zařízení lze pronajmout pouze při současném využívání služby tísňové péče.