Reference

Slzy v očích, dojetí a obrovská radost

Slzy v očích, dojetí a obrovská radost. První reakce nás, ANDĚLŮ NA DRÁTĚ, kterým byl doručen balíček s ručně vyrobenými dárečky od naší úžasné klientky babičky Jiřinky. Moc rádi pomáháme všem, kteří naši pomoc potřebují.

Jiřinka 85 let více
Pád v chodbě

Maminka trpí silnou artrózou kyčelního kloubu a osteoporózou páteře, v důsledku čehož se hůře pohybuje.

Dcera Anna 49 let více
Cenná lekce

„Se svým dědečkem jsem byla domluvena, že mě každý den ve smluvený čas prozvoní na můj mobil, abych věděla, že je v pořádku. Ten den ale nezavolal a já se mu také nemohla dovolat.

vnučka Jana 45 let více
Lék na srdce

Náš klient bere každý den důležitý lék na srdce. Nepohlídal si, kolik mu jich zbývá a lék mu došel (i když nový recept od lékaře měl v peněžence). Jelikož byla neděle, nemohl si v lékárně vyzvednout nový.

Josef, 74 let více
Větší klid a sebejistota

Jsem důchodkyně, která se o sebe stará sama. Dcera je neustále v zaměstnání a zastavuje se za mnou s dětmi o víkendech, kdy spolu trávíme hezké odpoledne. V loni v létě mi věnovala hodinky s tísňovým tlačítkem.

Jiřina 80 let více
Skvělý dárek k narozeninám

K narozeninám jsme pořídili mamince sos přívěsek. Nedávno si pomocí něj musela přivolat záchranku, protože se jí zablokovala páteř a nedokázala vstát z postele.

Dcera Lenka 48 let více
Pád na chodníku

Syn mi k vánocům pořídil hodinky eWatch s sos tlačítkem. Nosím však u sebe mobil, a tak mi to přišlo zbytečné. Říkal jsem si, vždyť si pomoc umím zavolat mobilem ne?

Bohuslav, 70 let více
Dobrý skutek

Babička 85 let se doposud nenaučila zacházet s mobilním telefonem. Pořád to odkládala s argumenty, že nemá čas apod. (možná se jí už nechtělo, učit se novým věcem nebo se obávala, že to na ni bude moc složité).

Vnučka Zuzana, 42 let více
Poděkování

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Evě z asistenční služby Anděla na drátě, která se mnou byla v mých nejtěžších chvílích.

Jarmila, 75 let  více
Rychlá pomoc

Běžela jsem jako každé ráno v parku nedaleko mého bydliště.

Alena, 65 let více