Pro rodiny a dárce

ANDĚL PRO SENIORA – JARO 2019 

Rádi bychom vám pro vaše rodiče, prarodiče a blízké nabídli dárkové poukazy „Anděla na drátě“, asistenční péče, která umožňuje osamělým seniorům vést důstojný život v domácím prostředí. Pokud se senior dostane do krizové situace, potřebuje zdravotní pomoc či jej něco trápí, aktivuje tlačítkem linku „Anděl na drátě.“ 

Součástí služby je také:

  • LINKA DŮVĚRY A BEZPEČÍ PRO SENIORY - pomoc při úzkostných, tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
  • PORADNA PRO SENIORY – sociální poradenství, pomoc před podvodnými a nekalými praktikami podomních prodejců, pomoc při řešení problémů v domácnosti zprostředkováním ověřeného dodavatele konkrétní služby s následnou kontrolou kvality a ceny služby.

Bez mobilního telefonu, bez měsíčních plateb za SIM kartu

Klient „Anděla na drátě“ nepotřebuje mobilní telefon a zařízení využívá jak pro příjem hovorů tak i vlastní volání v rámci hlasové komunikace se svoji rodinou, přáteli a známými.
Neplatí žádné tarifní poplatky, veškeré hovory jsou již v ceně měsíčního paušálu za službu „Anděl na drátě“.

Výší finančního daru umožníte seniorovi službu využívat na určité období

Komunikační  Zařízení

Asistenční a tísňové péče
včetně zařízení s DPH

Hodinky eWatch nebo Přívěšek eSafe
s nabíjecím stojánkem

1 měs.

3 měs.

6 měs.

12 měs.

2 960 Kč

3 720 Kč

4 860 Kč

6 990 Kč

Po uplynutí předplaceného období je nadále pak cena služby 380 Kč měsíčně

VAŠE PODPORA JE ADRESNÁ A NENÍ ANONYMNÍ  

Každý patron zná jméno konkrétního seniora, kterému jeho dar umožnil služby využívat. Tento senior také ví, jaké osobě či subjektu může poděkovat.   

Je-li dárcem podnikatelský subjekt, bude tento uveden v katalogu společensky odpovědných firem a sponzorů na webových stránkách „Anděl na drátě“.  

Službu můžete poskytnout i formou dárkového poukazu.