Pro rodiny a dárce

ANDĚL PRO SENIORA – PODZIM  2019 

 

Služba včetně SOS zařízení  ZDARMA

Bezplatné vyzkoušení služby na 2 měsíce

Rádi bychom vám pro vaše rodiče, prarodiče a blízké nabídli služby „Anděla na drátě“, asistenční péče, která umožňuje osamělým seniorům vést důstojný život v domácím prostředí. Pokud se senior dostane do krizové situace, potřebuje zdravotní pomoc či jej něco trápí, aktivuje tlačítkem linku „Anděl na drátě.“ 

Nyní si můžete vyzkoušet tyto služby na dobu 2 měsíců ZDARMA. Nemusíte tak před vyzkoušením služby vynakládat 2580 Kč na zakoupení SOS zařízení ani platit službu 380 Kč měsíčně. Teprve po ověření, že zařízení i služba Vašim blízkým vyhovuje, můžete ve využívání těchto služeb pokračovat a zařízení si následně zakoupit nebo pronajmout - viz. níže 

Zakoupení zařízení až po ověření, že Vám SOS hodinky / přívěšek a služba vyhovuje a že jste se službou tísňové péče „Anděl na drátě“ spokojeni. 

Součástí služby je také:

  • LINKA DŮVĚRY A BEZPEČÍ PRO SENIORY - pomoc při úzkostných, tísnivých a depresivních pocitech ze stáří, opuštění a samoty
  • PORADNA PRO SENIORY – sociální poradenství, pomoc před podvodnými a nekalými praktikami podomních prodejců, pomoc při řešení problémů v domácnosti zprostředkováním ověřeného dodavatele konkrétní služby s následnou kontrolou kvality a ceny služby.

Bez mobilního telefonu, bez měsíčních plateb za SIM kartu

Klient „Anděla na drátě“ nepotřebuje mobilní telefon a zařízení využívá jak pro příjem hovorů tak i vlastní volání v rámci hlasové komunikace se svoji rodinou, přáteli a známými.
Neplatí žádné tarifní poplatky, veškeré hovory jsou již v ceně měsíčního paušálu za službu „Anděl na drátě“.

 

PRONÁJEM SOS hodinek / přívěšku    

Komunikační zařízení Vám můžeme poskytnou rovněž i formou měsíčního pronájmu ve výši 110 Kč. Za službu tísňové péče včetně zařízení tak zaplatíte celkem 490 Kč měsíčně (380 služba + 110 Kč SOS zařízení). Nemusíte tak vynakládat jednorázově 2580 Kč na pořízení SOS zařízení a za komplexní službu včetně SOS Hodinek / Přívěšku tak zaplatíte pouze cca 16 Kč za den. Při pronájmu zařízení v délce 2 let (24 měsíců) Vám toto zůstane k dalšímu užívání již bezplatně. Zařízení lze pronajmout pouze při současném využívání služby tísňové péče.

 

Pořízení služby a zařízení formou DÁRKOVÉHO POUKAZU

SOS Zařízení a službu můžete svým blízkým pořídit také formou dárkového poukazu

Výší finančního daru umožníte seniorovi službu využívat na určité období

Komunikační  Zařízení

Asistenční a tísňové péče
včetně zařízení s DPH

Hodinky eWatch nebo Přívěšek eSafe
s nabíjecím stojánkem

1 měs.

3 měs.

6 měs.

12 měs.

2 960 Kč

3 720 Kč

4 860 Kč

6 990 Kč

Po uplynutí předplaceného období je nadále pak cena služby 380 Kč měsíčně

VAŠE PODPORA JE ADRESNÁ A NENÍ ANONYMNÍ  

Každý patron zná jméno konkrétního seniora, kterému jeho dar umožnil služby využívat. Tento senior také ví, jaké osobě či subjektu může poděkovat.   

Je-li dárcem podnikatelský subjekt, bude tento uveden v katalogu společensky odpovědných firem a sponzorů na webových stránkách „Anděl na drátě“.  

Službu můžete poskytnout i formou dárkového poukazu.