Poradna pro klienty

POZOR NA PODVODNÍKY! ANDĚL NA DRÁTĚ VÁS PŘED NIMI OCHRÁNÍ!

Nabízíme pomoc při ochraně našich klientů před podvodnými a nekalými obchodními a dodavatelskými praktikami. 

V čem poradna před podvodnými praktikami „Anděl na drátě“ pomáhá?

  • Chrání naše klienty proti tzv. „Šmejdům“, jak je často nazývána určitá skupina osob, která chce parazitovat na jejich důvěře či jejich menší schopnosti odolávat propracovaný neseriózním obchodním a jiným nabídkám.

Jedná se například o:

  • odečet či smlouvy na dodávky energií (plynu, elektřiny, vody)
  • prodej a dodání různého zboží či služby za maximální slevy  a  nejvýhodnější ceny
  • řemeslnické a instalatérské práce,
  • donášku nákupů, obědů apod.

Klient si není jistý, zda se náhodou nejedná o podvodné jednání nebo se cítí takovými opakovanými nabídkami obtěžován či se jich dokonce obává. I v tomto případě se může obrátit na službu „Anděl na drátě“. Stačí jediné stisknutí tlačítka  Ať už si vybere hodinky s sos tlačítkem nebo bezdrátové tísňové tlačítko na krk), stačí jediné stisknutí tlačítka a naši odborníci mu poradí, aby tu či onu smlouvu rozhodně nepodepisoval. V krajním případě jsme schopni upozornit i policii či jiné kompetentní složky. 

  • Doporučí vhodného a ověřeného dodavatele produktů a služeb  

Pečlivě vyhodnocujeme zpětnou vazbu od našich klientů. Všichni dodavatelé a poskytovatelé jsou průběžně hodnoceni a prověřováni!

Klient se na nás obrátí s žádostí o zajištění či doporučení dodavatele služeb či řemeslných prací. Operátor na lince vyhodnocuje tyto požadavky klientů, kterým pomůže radou, vyhledáním informace nebo zprostředkováním dodavatele konkrétní služby s přihlédnutím k referencím obsažených ve vlastním interním systému či k referencím získaných z veřejně dostupných databází. Následně také zkontrolujeme, jestli vyúčtovaná služba odpovídá běžným cenám a deklarovanému rozsahu provedení. 

„Anděl na drátě“ je nejen rádcem, je i spolehlivým a odpovědným pomocníkem pro vše, co klienti potřebují pro zdárný chod své domácnosti zajistit.

Součástí poradny  „Anděla na drátě“ je také sociální poradenství

Ucelené informace o dostupných sociálních službách, materiální podpoře (např. příspěvek na péči) a pomůckách, které vám mohou usnadnit  život.